GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 5715828

nr 571 5828

Porslin

10-del, Kina, mestadels 1800-tal

Kondition: skål med nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 mars 2009
kl 19:29:32